سبحانی نیا:
سفر روحانی به اروپا در راستای تحقق شعار وی برای توسعه روابط دیپلماتیک است
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر رییس جمهور به اروپا گفت: سفر روحانی به اروپا را در راستای تحقق شعار وی برای توسعه روابط دیپلماتیک می دانیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام حسین سبحانی نیا،  نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر رییس جمهور به اروپا گفت: این سفر حرکتی مثبت و آغاز و طلیعه خوبی پس از اجرای برجام است و امیدواریم آثار عملی داشته باشد.

وی اظهار کرد: امیدواریم این گونه سفرها نتایج عملی هم در حوزه اقتصادی و هم سیاسی برای کشور داشته باشد و روز به روز شاهد رونق و شکوفایی و سرمایه گذاری در کشور باشیم.

سبحانی نیا با بیان اینکه دیپلماسی دولت یازدهم را خوب ارزیابی می کنم گفت: یکی از اهداف آقای روحانی پیش از ریاست جمهوری که در شعارهای انتخابی وی نیز مطرح شد توسعه روابط با سایر کشورها بود که خوشبختانه در این زمینه وی گامهای عملی تاکنون برداشته است و این وعده را به خوبی محقق کرده است.

وی گفت: امیدواریم دولت یازدهم از این فرصت پسابرجام به خوبی استفاده کند زیرا افکار عمومی در داخل کشور نیز منتظر چنین موضوعاتی هستند.

به گزارش شبستان؛ سبحانی نیا تاکید کرد: در واقع ما می توانیم اقدامات دولت در این بخش را تاکنون خوب و ارزنده ارزیابی کنیم و برای آینده اگر دولت نیز رویکردش رویکرد فعلی باشد بسیار مناسب است.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.