سبحانی نیا
لزوم پرهیز از سهم خواهی در تعیین لیست انتخاباتی اصولگرایان
یک عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس بر لزوم پرهیز از سهم خواهی در تعیین لیست ائتلاف اصولگرایان به ویژه در کلان شهرها تاکید کرد

حجت الاسلام والمسلمین حسین سبحانی‌نیا عملکرد ائتلاف اصولگرایان را تاکنون مثبت دانست و افزود: بازتاب عملکرد ائتلاف در استان‌ها و شهرستان‌ها نیز مثبت بوده است. نفس حرکت به سمت ائتلاف هم یک ضرورت است و هم قدم مثبتی است. همین که این اقدام بتواند از ارائه لیست‌های متعدد جلوگیری کند آثار مثبتی به خصوص در شهرستان‌ها خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در شهرستان‌ها مجموعه اصولگرا فاصله چندانی با یکدیگر ندارند افزود:‌ ائتلاف اصولگرایان هم باید در مورد تهران به جمع بندی مناسب برسند. تا الان آن‌ها به یک لیست ۴۰، ۵۰ نفره رسیده‌اند که همین گام مثبتی است که می‌توانند به جمع بندی خوبی برسند.

سبحانی‌نیا ادامه داد: من حرکت کلی ائتلاف را مثبت می‌بینم و امیدوارم آثار آن هم در حوزه‌های انتخابیه مثبت باشد؛ البته ممکن است در کلان شهرها قدری اختلاف دیدگاه وجود داشته باشد، اما نهایتا این اختلافات خیلی زیاد نخواهد بود.

این نماینده اصولگرای مجلس خاطر نشان کرد: در تعیین لیست کلان شهرها قطعا باید از سهم خواهی پرهیز شود و ملاک صلاحیت افراد باشد. اگر این طور باشد مشکل چندانی بروز نمی کند اما اگر هر گروه بخواهند مدعی شوند و سهمی بخواهند این کار را سخت می‌کند. البته در ائتلاف اصولگرایان بنا بر این است که سهم خواهی نشود و ما امیدواریم همین رویکرد عملی شود.

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.